Oneline users : آموزش ششم http://s5.picofile.com/file/8122953034/%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA_%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85_%D9%88_%D9%85%D9%82%D8%AA%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D8%AA_%E2%81%AD%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA_%D8%A7%D9%88%D9%84_docx_1.pdf.html

کد بارش ستاره تجربه کلاسی - آموزش ششم آموزش ششمآموزش ششم
نويسندگان


من در کلاسی که مجهز به سیستم هوشمند آموزشی است تدریس می کنم که علیرغم مزایای بسیار مشکلاتی هم به همراه دارد. چند روز پیش که با سیستم کار می کردیم به یکبار همه چیز در صفحه نمایش برد هوشمند بصورت غیر عادی نشان داده شد نوشته ها و متن کتاب و ...  به جای اینکه افقی و مستقیم  نشان داده شود برعکس نشان داده می شد.  رایانه را ریستارت کردم شاید درست شود ولی  ویندوز هم غیر عادی بالا آمد. هر راهی که به ذهنم می رسید انجام دادم ولی همچنان ویندوز غیر عادی بالامی آمد به پیشنهاد یکی از دوستانی که کامپیوتر را از او یاد گرفته بودم تاریخ ویندوز را به یک ماه پیش تغییر دادم اما تغییری حاصل نشد. با هر کس تماس می گرفتم یک راهی را پیشنهاد می داد.یکی مشکل را از ویروسی شدن سیستم می دانست و دیگری پیشنهاد می داد تنظیمات پرو ژکتور به هم خورده اگر روی پروژکتور تنظیمات لازم را انجام دهم تصویر روی برد هوشمند سر و ته نشان داده نخواهد شد. به پیشنهاد تک تک دوستان عمل می کردم ولی گشایشی در کار ما حاصل نمی شد.مدیر مجتمع معتقد بودنددانش آموزان یک دگمه ای را اشتباه زدند اگر یا متخصص رایانه در کلاس حضور پیداکند با یک دگمه درستش می کند.حق با ایشان بود از دبیر کامپیوتر دبیرستان خواهش کردیم یک نگاهی به سیستم ما بیندازد .ایشان زحمت کشیدند به گفته مدیر ‘ سر پایی با یک دگمه کیبورد مشکل ما را حل کردندکه برای من خیلی جای تعجب شد. از ایشان خواهش کردیم به ما هم یاد دهند که فرمودنداگ دگمه های Alt و Ctrl را هم زمان فشار داده و دگمه جهت نما روی کیبورد را فشار دهیم مشکل حل می شود . راست می گفتند با یک اقدام ساده اما کلیدی ویندوز در حالت عادی بالا آمد و متن ها و تصاویر روی برد هوشمند هم به صورت درست نشان داده شد. خواستم ضمن تشکر از الطاف آن همکار گرامی ، تجربه کلاسی ام را ارائه بدهم تا شاید یک روزی به درد کاربران خورده باشد.


برچسب‌ها:
پنجشنبه ٩ آبان ۱۳٩٢ .:. ۱:٠۳ ‎ق.ظ .:. احمد خیاط زاده
درباره وبلاگ

به نام خدا احمدخیاط زاده آموزگاردروس ریاضی ، هدیه ، مطالعات ، فناوری و هنر پایه ششم دبســتان شیخ طوسی مشگین شهر هستم.داور منطقه ای و استانی جشنواره های برتر تدریس و جابر بن حیان و مدرس ریاضی و قرآن پایه ششم دوره های ضمن خدمت آموزش و پرورش منطقه مشـگین شرقی می باشم . نظرات سازنده دوستان برایم ارزشمند بوده و باعث دلگرمی و بهتر شدن وبلاگ خواهدبود. « کپی برداری از مطالب وبلاگ با اهدای صلوات بر محمد وآل محمد (ص) مجاز است.»
موضوعات وب